TehnikaGalerii
Ahjud

Ahjud

Hea köögi saladus pole mitte üksnes maitsvad toidud, vaid ka täiuslik keskkond. Kvaliteetne tehnika muudab köögist, kui tööruumist elamuste maailma. Maitsekas disain annab köögile individuaalsuse ja kutsub tegutsema. Tehnilised võimalused pakuvad ka vilunud kokale uusi dimensioone ja väljakutseid oma filosoofia tutvustamiseks.

Briti staarkokk Jamie Oliver agiteerib oma tervisliku koolitoidukampaaniaga Food Revolution ka kodudes suuremat rõhku panema kvaliteetsele toidule ja kulinaarsetele eksperimentidele köögis.

Lisaboonusena ühised kokkamised pere ja sõprade ringis muudavad koosoldud aja väärtuslikuks.

Miele ahjud

Miele ahjud

Veel üks eluvaldkond, mis viimaste aastatega läbi teinud hüppelise murrangu - meie toitumisharjumused! Oleme muutunud moodsateks nautijateks, ikka teadlikumalt, tervislikumalt, kergemalt. Miele intelligentne köögitehnika aitab realiseerida ideid kokakunsti vallas, peegeldades teie elustiili ja head maitset!

Laske ennast üllatada!

Te ei usu kui lihtne on kasutada Miele ahjusid! Automaatsed programmid teavad alati, milline on parim küttemeetod, õige temperatuur ja optimaalne küpsetusaeg. Ükskõik kas valmistate traditsioonilist rooga vanaema retseptiraamatust või trendikat spetsialiteeti - Miele ahi tagab perfektse õnnestumise ja külaliste komplimendi. Piisab kui "ütlete" ahjule, et valmistate loomafileed ja soovite seda medium-ina. Edasi tegutseb ahi iseseisvalt ja lülitab ennast välja täpselt siis, kui soovitud küpsusaste saavutatud.