TehnikaGalerii
Miele

Miele

Erinevus seisneb detailides! On asju, mis on tavalised ja on asju, mis on erilised. Mõlemad võivad täita funktsiooni. Kuid viis kuidas ja milline on tulemus - selles seisneb erinevus!

Miele klient saab alati parima! Juba aastast 1898 on Miele selle nimel töötanud, et pakkuda oma kliendile parimat tulemust võimalikult vähese vaevaga. Tegelikult kodumasinat poleks meil ju üldse vaja! Tulemust on vaja - me vajame puhast ja hästi hoitud pesu, puhtaid nõusid, maitsvat toitu, puhast õhku, me soovime, et meie toiduained säiliksid kaua värskena. Miele tagab selle!

Me hindame oma aega, see on asendamatu väärtus – kui kord oleme leidnud sobiva tehnika, soovime et see meid kaua teeniks. Miele seadmed on testitud teenima Teid 20 aastat!

Miele pesuhooldus

Miele pesuhooldus

Ütlus "Sa oled see, mida sa kannad!" on aktuaalsem, kui kunagi varem ja peegeldab rõivaste tähtsust tänapäeva ühiskonnas. See, mida sa kannad, on stiili ja isiksuse väljendus, heaolu ja enesehinnangu võti. Sellest seisukohast vaadatuna, on pesuhooldus enam kui lihtsalt pesemine-kuivatamine-triikimine.

Võttes arvesse kaasaegsete tekstiilide väärtuslikkust, pöörame üha enam tähelepanu nende säästlikule ja õrnale hooldamisele.

Selleks, et Teie pesu kaua kaunis püsiks, on Miele masinatel hulgaliselt intelligentseid eriprogramme. Programmide kulg on häälestatud täpselt konkreetsele kangatüübile. Nii on parimad pesu- ja kuivatustulemused juba ette programmeeritud. Kas näiteks teadsite, et udusulepatjade ja -jopede hoolduses on hügieenilisuse kõrval oluline ka kohevusmahu taastamine.

Miele pesumasinad

Miele pesumasinad

Miele on olnud pesuhoolduse pioneer viimased 115 aastat. Innovatsioonid nagu kärjestruktuuriga pesukaitsetrummel ja TwinDos kahefaasiline doseerimissüsteem on ainulaadsed ja Miele patenteeritud.

TwinDos on maailmas ainus omalaadne masinasse integreeritud doseerimissüsteem, mis kasutab mitmekomponentseid vedelpesuaineid. Miele UltraPhase1 on valku ja rasva lahustav, UltraPhase2 on pleegitav, ained doseeritakse õigel ajamomendil ja täpselt vajalikus koguses. Selline doseerimissüsteem annab lisaks täiuslikule pesutulemusele ja kasutusmugavusele veel kuni 30% pesukeemia säästu.

Loodus tänab kasutajat.

Miele kuivatid

Miele kuivatid

Milleks kuivati, kui ka pesunöör asja ära ajab?

Kindlasti, aga me ju tahame parimat tulemust!

Me soovime pehmet saunalina, mitte lubjarohkest veest "kõvaks kuivanud" riidetükki.

Me soovime hügieenilist, tolmu- ja ebemevaba pesu, õues rippudes võib sellele nii mõndagi peale "sadada".

Me soovime pesu kiiresti kuivaks saada!

Ja selleks meil kuivati ongi!

Väikeste tarkustega, saame kuivatist tegelikult peaaegu kortsuvaba pesu! Sellest räägime Teile, kui külastate meie TehnikaGaleriid.

Miele triikimiskalandrid

Miele triikimiskalandrid

Triikimiskalander - inimestele, kel palju pesu, kuid vähe aega.

Pesuhoolduse kõrgeim tase on perfektne triikimistulemus. Vähese vaevaga mõistagi. Nüüd käib triikimine muretult ja vaevata, mugavalt istudes.

Õrnad või jämedakoelised materjalid, pole vahet, Miele kalander saab mõlemaga hästi hakkama - laudlinad, voodipesu, köögirätid, lasterõivad ja -pesu, särgid, püksid.

Kalandri kolm küttekeha tagavad perfektse tulemuse ja tekstiilide säästva töötlemise, sest võimalik valida täpselt õige temperatuuri aste, ainult vaadake pesuetiketilt see õige. Ja kui vaja, siis andke auru. Kalandril olev veepaak mahutab vett nii palju, et saate järjest auruga töötada 40 minutit.

Miele tolmuimejad

Miele tolmuimejad

Miele ei anna tolmule mingit võimalust!

Nüüd kehtib ka tolmuimejatele energiamärgistusnõue. Tolmuimeja võib olla max 900 W ja klassifitseeritakse mitte ainult elektrikulu, vaid ka vaiba ja kõva pinna puhastamise võime ning tolmuemissioooni järgi. Miele järgib seda nõuet eesmärgiga - maksimaalne imamisvõimsus, minimaalne energiakulu.

Miele valikust leiate lahenduse igasse majapidamisse.
Tolmuimeja põhipaketti saate täiendada mitmete lisatarvikutega: naturaalsete harjastega parketihari, vaipadele mõeldud turbohari või elektrihari, pikk ja painduv vuugidüüs, universaalhari, radiaatoripuhastusotsik, madratsiotsik.

Palun tulge tutvuma Miele uute tolmuimejatega meie TehnikaGaleriisse.

Miele köögitehnika

Miele köögitehnika

"Immer Besser"("Ikka paremini") - nii ütlevad sakslased Miele kohta. See juhtmotiiv on Miele kvaliteedinõude aluseks olnud juba 113 aastat. Miele on andnud kodukööki mitmeid uudseid tooteid, näiteks esimese integreeritava auruahju ja kohvimasina, salamandri ja tepan yaki. Miele insenerid tegelevad iga päev sellega, kuidas köögiprojekte ikka paremaks muuta ja uusi lahendusi leida. Ikka selleks, et klientide elu veelgi mugavamaks teha.

Miele ei pööra tähelepanu mitte üksnes tehnilistele omadustele, nagu paremad funktsioonid ja suurem töökindlus, vaid ka elegantsele disainile. "Ikka paremini" ei ole mitte üksnes juhtmõte, vaid pigem kvaliteedilubadus, mille Miele on andnud oma klientidele.

Valides Miele köögitehnika, saate kaasa heaolutunde, et olete teinud õige otsuse.

Miele vaakumpakendajad

Miele vaakumpakendajad

Geniaalne duo kasutab vaakumit ja auru

Miele uue vaakumpakendaja ja auruahju abiga avaneb Miele kliendile koduköögi tingimustes täiesti uus valmistusmeetod ja saavutatakse uued maitseelamused.

Sous-vide (vaakumis pr.k) hautamismeetod on vaakumpakendatud toidu valmistamine konstantselt madalal temperatuuril pikema aja jooksul.

Kõikides Miele auruahjudes saab valmistada sous-vide meetodil, sest temperatuur jääb sobivasse vahemikku 45° kuni 90°C ning mis kõige olulisem – temperatuur püsib terve valmistusaja jooksul muutumatuna ja kraadilise täpsusega.

Miele ahjud

Miele ahjud

Veel üks eluvaldkond, mis viimaste aastatega läbi teinud hüppelise murrangu - meie toitumisharjumused! Oleme muutunud moodsateks nautijateks, ikka teadlikumalt, tervislikumalt, kergemalt. Miele intelligentne köögitehnika aitab realiseerida ideid kokakunsti vallas, peegeldades teie elustiili ja head maitset!

Laske ennast üllatada!

Te ei usu kui lihtne on kasutada Miele ahjusid! Automaatsed programmid teavad alati, milline on parim küttemeetod, õige temperatuur ja optimaalne küpsetusaeg. Ükskõik kas valmistate traditsioonilist rooga vanaema retseptiraamatust või trendikat spetsialiteeti - Miele ahi tagab perfektse õnnestumise ja külaliste komplimendi. Piisab kui "ütlete" ahjule, et valmistate loomafileed ja soovite seda medium-ina. Edasi tegutseb ahi iseseisvalt ja lülitab ennast välja täpselt siis, kui soovitud küpsusaste saavutatud.

Miele pliidiplaadid

Miele pliidiplaadid

Innovatiivne tehnika ja elegantne disain on koostisosad, mis muudavad keetmise Miele pliidiplaadil veelgi mugavamaks ja meeldivamaks.

Induktsioon keeduala soojenemise kiirust võib võrrelda gaasiplaadiga - mõne sekundiga saavutatakse maksimumvõimsus.

Disaini toonitavaks alternatiiviks levinud metallraamile on lihvitud äärega pliidiplaat või täielikult tööpinda uputatud raamita keeduplaat, mis moodustab töötasapinnaga ühtse terviku.

Ohutust tagavad jääksoojuse näit, kasutuslukk, automaatne väljalülitus. Puhastamise seisukohalt on klaaskeraamiline pind ilma vaevata hooldatav.

Miele õhupuhastid

Miele õhupuhastid

Geenius peitub detailides! See väide kehtib just kõige enam Miele õhupuhastite kohta. Täpne metallitöö, käsitsi lihvitud pind, vajadusel eritööd - kui õhupuhasti paigaldatakse kõrgema laega ruumi, saab tellida täpselt vajaliku kõrgusega seadme.

Stiili andvateks elementideks on valguse, klaasi ja roostevaba terase harmoonia. Dimmer funktsiooniga kohtvalgusti tagab keedupinna optimaalse valgustuse ja loob ruumis mõnusa atmosfääri. Miele õhupuhastite eelised ulatavad aga kaugemale kui üksnes väline ilu, võimas kahepoolne mootor garanteerib kiire ja tõhusa õhuvahetuse ruumis, kuid mürasummutusmatid hoolitsevad siiski vaikse töötamise eest. Kõige efektiivsem on õhupuhasti kombinatsioon eksternse ehk eraldiseisva mootoriga. Nii on õhupuhasti veelgi võimsam - kuni 1.000 m³/h. Selle kombinatsiooni meeldiv "kõrvaltoime" on mootori müra ruumist väljaviimine, kuulda jääb ainult õhuvool.

Miele auruahjud

Miele auruahjud

Aurutamine on moodsaim ja tervislikum toiduvalmistamise viis. Selle meetodi juures koondub kuum aur toiduainete ümber ja nende vahele. Et toit ei ligune vees, säilivad naturaalne kuju, aroom, värv, vitamiinid ja mineraalained, täiendav soola lisamine pole vajalik. Võrreldes keetmisega on auruahjus valmistatud köögivilja C-vitamiini sisaldus kuni 50% kõrgem. Aurutada võib kõike, mida ei soovita röstida ega praadida - liha, kala, kana, juurvilja, riisi.

Erinevalt kõikidest teistest aurutamise süsteemidest on Miele auruahjudes eksterne aurugeneraator. See tähendab, et aur toodetakse eraldi korpuses ja juhitakse ahju siseruumi. See meetod võimaldab valmistada korraga tervet menüüd, tagab ühtlase temperatuuri ja lühikese valmistusaja ning mitte vähem tähtis - tänu siledale ja ühtlasele pinnale, on auruahi kergesti puhastatav.