TehnikaGalerii
Ahjud

Ahjud

Hea köögi saladus pole mitte üksnes maitsvad toidud, vaid ka täiuslik keskkond. Uus Generation7000 sari pakub selgeid vorme, väärtuslikku materjali, peent töötlust ja intuitiivset ning kasutajasõbralikku elektroonikat. Tehnilised võimalused lasevad ka vilunul kokal tutvustada oma uusi kulinaarseid finesse.

Miele muudab köögi elamuste maailmaks, ka siis kui sa ise kohal ei ole. Tippmudelid on ühendatavad nutiseadmega ja nii saab kasutaja alati kontrollida masina staatust, ahjude puhul koguni näha seal toimuvat. Ühendage oma nutitelefon Miele@mobile äpiga ja ahjus olev kaamera saadab pildi küpsetisest teie telefoni.

Miele ahjud

Miele ahjud

Veel üks eluvaldkond, mis viimaste aastatega läbi teinud hüppelise murrangu - meie toitumisharjumused! Oleme muutunud moodsateks nautijateks, ikka teadlikumalt, tervislikumalt, kergemalt. Miele intelligentne köögitehnika aitab realiseerida ideid kokakunsti vallas, peegeldades teie elustiili ja head maitset!

Laske ennast üllatada!

Te ei usu kui lihtne on kasutada Miele ahjusid! Automaatsed programmid teavad alati, milline on parim küttemeetod, õige temperatuur ja optimaalne küpsetusaeg. Ükskõik kas valmistate traditsioonilist rooga vanaema retseptiraamatust või trendikat spetsialiteeti - Miele ahi tagab perfektse õnnestumise ja külaliste komplimendi. Piisab kui "ütlete" ahjule, et valmistate loomafileed ja soovite seda medium-ina. Edasi tegutseb ahi iseseisvalt ja lülitab ennast välja täpselt siis, kui soovitud küpsusaste saavutatud.