TehnikaGalerii
Miele professionaalsed kalandrid

Miele professionaalsed kalandrid

Kalander annab pesuhooldusele viimase lihvi. Triikimata pesu võib kõne alla tulla kodus, aga mitte kohas, kus teenindatakse kliente.

Miele valikus on väikestele majutusasutusele 83 cm laiused kalandrid ja suurtele pesumajadele kuni 200 cm laiused kalandrid triikimisvõimsusega 96 kg pesu tunnis.

Miele kalandritel on alumiiniumist tald, mis juhib soojust 4 korda paremini kui teras. Küttekehad asuvad pesu sisseandelaua juures, kus enamus niiskusest aurustub, see tagab soojuse optimaalse jaotumise ja elektrienergia kokkuhoiu. Tald katab valtsi 167 kraadi ulatuses ja annab suurepinnalise kontakti triigitava pesuga, mis kajastub heas triikimistulemuses.

Suured kalandrid on üldjuhul mõeldud tööks 2 inimesele, kuid Miele kalandreid saab kasutada ka üksinda, mis säästab personalikulusid.

Miele triikimiskeskused

Miele triikimiskeskused

Pesuhoolduse kõrgeim tase on perfektne triikimistulemus. Vähese vaevaga mõistagi. Nüüd käib triikimine muretult ja vaevata, mugavalt istudes.

Õrnad või jämedakoelised materjalid, pole vahet, Miele saab hakkama - laudlinad, voodipesu, köögirätid, lasterõivad ja -pesu, särgid, püksid.

Miele - see on parim pesuhooldussüsteem. Täiuslikult sobivad pesumasinad, kuivatid ja pesuvahendid tagavad tekstiilidele parima võimaliku hoolduse. Viimistlus annab perfektseid triikimistulemusi.