TehnikaGalerii
Soojendussahtlid

Soojendussahtlid

Üks soe toit päevas on kohustuslik. Paraku lähevad asjad vahel oma rada. Mees ei jõua töölt kokkulepitud ajaks koju, laps unustab ennast sõpradega jalgpalli mängima. Lõpuks on toit jahtunud ega näe enam isuäratav välja. Kas tuleb tuttav ette?

Siin päästab üksnes toidu soojendaja. Selles saate hoida toitu pikema aja jooksul soojas, ilma et kvaliteet langeks. Ise saate määrata temperatuuri ja soojashoidmise aja.

Soojendussahtlis saate loomulikult soojendada ka nõusid. See on praktiline eriti siis, kui valmistate toitu säästval aurutamise meetodil, kus temperatuur on maksimaalselt 100ºC. Külmal taldrikul jahtuks see ju kohe ära. Sama espressotassidega. Et kogus on väike, on soe tass täiusliku kohvinaudingu eelduseks.

Saadaval kahes mõõdus - kõrgusega 15 cm ja 29 cm.

Miele soojendussahtlid

Miele soojendussahtlid

Paljud soojalt serveeritavad toidud ja joogid kaotavad jahtudes oma iseloomuliku maitse. Külm portselan neelab toidu soojuse endasse, tulemus: aroom ja maitse on kadunud. Et saaksite toitu pikalt nautida soovitame nõudesoojendajat.

Lühikese aja jooksul on hulk taldrikuid, tasse, serveerimisnõusid soojendatud õigele temperatuurile. Miele nõudesoojendaja eelis teiste seadmete ees, mis omavad seda funktsiooni on see, et nõude soojendamine ei sega toidu valmistamist ega ka teiste köögiseadmete tööd. Nii saate oma köögikunsti veelgi enam esile tõsta ja külalisi üllatada.

Nõudesoojendaja on nii disaini kui ka funktsiooni poolest perfektne täiendus Miele integreeritavale ahjule, kohvimasinale, auruahjule.