TehnikaGalerii
Miele pliidiplaadid

Miele pliidiplaadid

Innovatiivne tehnika ja elegantne disain on koostisosad, mis muudavad keetmise Miele pliidiplaadil veelgi mugavamaks ja meeldivamaks.

Induktsioon keeduala soojenemise kiirust võib võrrelda gaasiplaadiga - mõne sekundiga saavutatakse maksimumvõimsus.

Disaini toonitavaks alternatiiviks levinud metallraamile on lihvitud äärega pliidiplaat või täielikult tööpinda uputatud raamita keeduplaat, mis moodustab töötasapinnaga ühtse terviku.

Ohutust tagavad jääksoojuse näit, kasutuslukk, automaatne väljalülitus. Puhastamise seisukohalt on klaaskeraamiline pind ilma vaevata hooldatav.

Pliidiplaadid

Pliidiplaadid

Two In One ehk kaks ühes seadmed keedavad induktsiooniga ja hoiavad õhu puhtana, funktsioon Con@ctivity 2.0 reguleerib automaatselt õhupuhasti tõmbevõimsust.

Kahe PowerFlex induktsioonpinna vahele on peidetud õhupuhasti, mis reedab oma olemasolu üksnes peene õhuresti tõttu, ventilatsioonitehnika on peidetud diskreetselt alumisse kappi. Avatud köögis on „nähtamatuks“ jääv tehnika eriti atraktiivne, nii pääseb domineerima vaid oluline.

Ka eraldi pliidiplaat ja õhupuhasti suudavad omavahel kommunikeerida. Nii saab õhupuhasti aru, kui pliidiplaadi tööle panete ja lülitub automaatselt sisse.