TehnikaGalerii
Miele veinikülmikud

Miele veinikülmikud

Miks peaks veini veinikeldrisse peitma? Kindlasti mitte, sest Miele veinikapid on piisavalt esinduslikud leidmaks koha ka köögis või elutoas. Mahedasti valgustatud, klaasuksega veinikapp on igas ruumis disainielemendiks, mis lisaks ilule, tagab väärtusliku märjukese õige ja pikaajalise säilimise.

Kas soovite punast või valget veini või hoopis šampanjat? Saate kõik kolm just sobival temperatuuril.

Veini segamatuks säilitamiseks on vajalik ka õige õhuniiskus, värske õhk ja kaitse UV-kiirte eest. Miele hoolitseb kõige eest!

Veinikülmikud

Veinikülmikud

Kes oskab hinnata väärtuslikku veini, mõistab, et veinikapp on osa naudingust ja investeeringust. Veiniteema ei köida kaugeltki mitte ainult selle joogi nautijaid, vaid järjest rohkem ka investoreid. Sest kindla veini, nagu ka kunstiteosegi, kogus on limiteeritud. Kindlate aastakäikude kultusveine, mille kogus päev päevalt maailmas kahaneb, pole võimalik juurde toota. Enamus nendest jumalikest jookidest tarbitakse ära, kuid osa rändab kollektsionääride ja investorite veinikappidesse. Vein kui investeering on teinud viimase 6 aasta jooksul sama suure hüppe kui kuld.

Veinikapid on jagatud 2 kategooriasse - veini säilituskapid ja tempereerimiskapid. Säilituskapid tagavad ideaalsed tingimused veini pikaajaliseks säilitamiseks ja on seega investeeringu vältimatu eeldus.

Tempereerimiskapid võimaldavad hoida veine joomiseks sobival temperatuuril ja need on reeglina kuni kolme temperatuuritsooniga.