TehnikaGalerii
Nõudepesumasinad

Nõudepesumasinad

Seda mugavust võiks endale lubada! Ja vaba aega mis teil üle jääb nõude käsitsi pesemise arvelt. Ning ka see pole veel kõik.

On ütlematagi selge, et nõude pesemine käsitsi on tüütu töö, kuivatamisest rääkimata. Kuid kvaliteetse nõudehoolduse juures me ei saa rääkida üksnes mugavusest, vaid ennekõike tulemusest ja hügieenist. Käsitsi pesemisel ei ole võimalik saada nii puhtaid nõusid kui masinas pestes. Põhjuseks masinpesu kõrgem vee temperatuur ja tõhusam keemia. Ka ei saa me käsitsi pestes kõikidesse kohtadesse lihtsalt ligi.

Nõude pesemisel masinas kulub vett peaaegu 10 korda vähem kui käsitsi pestes. Kui pesete masinatäie nõusid (14 komplekti) kasutavad uuemad masinad pesemiseks 7 liitrit vett, voolava veel all kulub aga 70 liitrit vett. See on vist piisav argument!

Tere tulemast TehnikaGaleriisse nõudepesumasinat valima.

Miele nõudepesumasinad

Miele nõudepesumasinad

Aastal 1929 toodeti Miele tehases Euroopa esimene nõudepesumasin. Siis oli nõudepesumasin ümmargune ja nõud asetati sisse pealt. 80 aastat hiljem on nõudepesumasin muutunud Hightech-seadmeks paljude programmide ja lisafunktsioonidega.

Nõudepesumasin ei ole dekoratsioon, vaid peab täitma tähtsat ülesannet: see peab nõud korralikult, samas õrnalt, puhtaks pesema ja kuivatama, säästma vett ja elektrit ning lisaks veel töötama vaikselt. Tänu spetsiaalsetele mürasummutusmattidele saavutatakse müratase kuni 38 dB. Palju kohustusi ühele masinale, kuid Miele jaoks enesestmõistetav.

Eriline komponent Miele nõudepesumasinas on söögiriistade sahtel, mis tagab alati parima pesu ja kuivatustulemuse.