TehnikaGalerii
Miele Professional

Miele Professional

Miele pesumajaseadmed - pesumasinad, kuivatid, triikimiskalandrid - on innovatsiooni liidriteks, esindades optimaalset puhtust, ökonoomsust ja vastupidavuist ning pakkudes kasutajasõbralikke lahendusi.

Tihedas koostöös kasutajate, inseneride ja testinstituutidega suudab Miele luua tulusaid projekte pesumajadele, selvepesulatele, hotellidele, haiglatele, spordiklubidele, põllumajandusettevõtetele, koristusfirmadele jne. Täiuslikkuse ja usaldusväärsuse garantii.

Miele professionaalsed pesumasinad

Miele professionaalsed pesumasinad

Professionaalsed lahendused spetsialistidele.

Juba aastakümneid on Miele olnud teerajaja pesumajaseadmete arendamises ja tootmises. Lai masinate valik igasuguste nõudmiste ja valdkondade rahuldamiseks on täiendatud kõikvõimalike lisafunktsioonide ja -tarvikutega nagu kassasüsteemid, pesuaine dosaatori pumbad, Wet Clean programmid. Lisaks individuaalne lähenemine igale kliendile, näiteks - Miele lõi spetsiaalse pesuprogrammi Saaremaa lambakasvatajale toorvilla pesemiseks.

Miele professionaalsed kuivatid

Miele professionaalsed kuivatid

Kuivati on pesu-kuivatus-triikimistsüklis oluline lüli, ükski pesuhoolduse spetsialist ei saa hakkama ilma selleta.

Miele kuivatid rahuldavad laia spektriga sihtgruppide vajadusi alates väikesest mahust 5,5 kg gastronoomias lõpetades suurte pesumajadega kuni 40 kg tsükli kohta.

Miele professionaalseid kuivateid iseloomustavad mahukas programmipakett, pesu säästev töötlemine, vastutustundlik ressursside kasutus, kasutajasõbralikkus ja usaldusväärsus, mille garanteerib tugev kaubamärk.

Miele professionaalsed kalandrid

Miele professionaalsed kalandrid

Kalander annab pesuhooldusele viimase lihvi. Triikimata pesu võib kõne alla tulla kodus, aga mitte kohas, kus teenindatakse kliente.

Miele valikus on väikestele majutusasutusele 83 cm laiused kalandrid ja suurtele pesumajadele kuni 200 cm laiused kalandrid triikimisvõimsusega 96 kg pesu tunnis.

Miele kalandritel on alumiiniumist tald, mis juhib soojust 4 korda paremini kui teras. Küttekehad asuvad pesu sisseandelaua juures, kus enamus niiskusest aurustub, see tagab soojuse optimaalse jaotumise ja elektrienergia kokkuhoiu. Tald katab valtsi 167 kraadi ulatuses ja annab suurepinnalise kontakti triigitava pesuga, mis kajastub heas triikimistulemuses.

Suured kalandrid on üldjuhul mõeldud tööks 2 inimesele, kuid Miele kalandreid saab kasutada ka üksinda, mis säästab personalikulusid.